Únor 2012

the end? no new beginning

19. února 2012 v 18:02 | Maddie |  life
Rozhodla sem se že blog přesunu na tumblr je to tam lepčejší takže klikněte jenom na tenhle odkaz a můžete mě dál navštěvovat :)
12 February

12. února 2012 v 18:54 | Maddie |  life
Hory úžasný i když zima. Páteční noc a sobotní ráno přineslo spousty zjištění. Tak třeba že mi za 3 měsíce je 18 a cejtim se tak na 15 a prej i tak vypadám :D (dobře po ráno na takových 80), že jdu tenhle měsíc vraždit do autoškoly, že sem slíbila že se budu učit a místo toho dělám že těch 60 otázek co se musim naučit do pondělí vlastně vůbec neexistujou ale něco vám řeknu přemohla sem se a celý dnešek sem tomu věnovala a umim půlku a sem ráda takže za 3 a budu ráda :D. Dnešku by se dalo říkat jak se zbláznit za 24 hodin jo sem na dobrý cestě že se z toho zblázním, každá druhá otázka je skoro stejná akorát jendo jiné slovo a hned celý význam jinam takže dnešek bude ještě asi dlouhý. Teď dělám že ty otázky zase neexistujou píšu sem článek jenom proto abych se nemusela učit, jo já jednou špatně zkončim...Mějte pěknej týden pokud je to možný a závidim všem co maj prázdniny :)


9 February 2012

9. února 2012 v 8:16 | Maddie |  life
Včera jsme si udělali s kamarádkou malý výlet za kamarádem. Do teď je mi jetště zima jak jsme byli skoro celý odpoledne pořád někde venku. Chci už jaro a léto nejen kvůli tomu že je teplo ale že máme naplánovanej Londýn a Itálii , kam se úplně nejvíc s nima těšim :D. Teď jdu ze sebe udělat člověka, zabalit si na pár dní na hory a v neděli sem zpátky :))


7 Fabruary 2012

7. února 2012 v 14:58 | Maddie |  life
Trochu tady na to zapomínám. Na hory nejedem protože je tam šílená zima, tak sem většinou u kamarádky. Většinou deme do města nebo koupit nějaký jídlo do tesca ale je tam šílená zima. Včera jsme třeba koukali celej den na filmy, dneska sem doma a zejtra jedeme spolu za kamarádem. Dál nemám naplánováno nic ale alespoň na víkend bych chtěla jet na hory. Co vy máte jarní prázdniny nebo si to užíváte ve škole? :)1 February

1. února 2012 v 15:58 | Maddie |  life
Víkendový plesání bylo úžasný, oba dva dny jsem šla spát skolem šestý ráno a do teď jsem ty dvě noci ještě nedospala. vysvědčení byla hrůza aneb 3 čtyřky, 1 neklasifikovaný předmět a 5 neomluvených hodin toho jsou důkazem. Dala sem si předsevzetí že teď se ze mě stane šprt a hlavně budu chodit pořádně do školy. Ale jako fakt a splnim to, teda doufám :D. V pátek mi začínají jarní prázdniny, a od příštího čtvrtka budeme na horách tak na to se nejvíc těšim. Co vy jak se máte a co vysvědčení :))